Soccer Games

Ams Kurt, Australia
Time Home Score Visitor ODDS
1 X 2
Botola Pro
00:00 Mouloudia Oujda 0:0 Renaissance Berkane
Copa Chile
00:00 U. Catolica 0:0 Colo Colo
Elite ONE
00:00 Union Douala 0:0 Cotonsport
00:00 APEJES Academy 0:0 Bamboutos
00:00 UMS de Loum 0:0 Colombe
00:00 Stade Renard 0:0 Eding Sport
00:00 Fovu Club 0:0 Canon
00:00 Avion Academy 0:0 Young Sport Academy
00:00 Les Astres 0:0 Tonnerre
00:00 Fortuna Mfou 0:0 Feutcheu
00:00 Dragon de Yaoundé 0:0 Panthère
2. Division
00:00 Uzda 0:0 Arsenal
Torneo Federal A
00:00 Club Atlético Güemes 0:0 Douglas Haig
00:00 Sportivo Las Parejas 0:0 Boca Unidos
00:00 San Martin Formosa 0:0 Chaco For Ever
00:00 Sarmiento Resistencia 0:0 Crucero Del Norte
00:00 CDJU Gualeguaychu 0:0 Union Sunchales
00:00 Central Norte 0:0 Sportivo Belgrano
00:00 Defensores de Belgrano VR 0:0 Gimnasia Concepción
00:00 Olimpo Bahia Blanca 0:0 Sansinena
00:00 Estudiantes S.l. 0:0 Sportivo Desamparados
00:00 Sportivo Peñarol 0:0 Juventud Unida Univ.
00:00 Ferro Carril Oeste LP 0:0 Circulo Deportivo
00:00 Cipolletti 0:0 Deportivo Camioneros
Serie B
00:30 Atletico Goianiense 1:0 Parana 1.60 3.60 6.00
Primera B Nacional
00:30 Gimnasia Jujuy 0:0 Almagro 1.90 3.00 4.20
00:30 Deportivo Maipu 1:1 Villa Mitre
Friendlies
01:00 Peru 0:0 Colombia
01:00 San Martin S.J. 1:0 Nueva Chicago 2.05 3.00 3.60
Football Championship
01:00 Hamilton Wanderers 0:5 Auckland City
02:00 Waitakere United 1:1 Canterbury United
03:00 Hawkes BAY United 2:0 Tasman United
03:00 Southern United 2:4 Eastern Suburbs
J. League Div.2
04:00 Avispa Fukuoka 0:2 Kanazawa 3.50 3.30 2.10
04:00 Renofa Yamaguchi 2:3 Montedio Yamagata 4.20 3.75 1.80
05:00 Ehime FC 1:1 FC Ryukyu 1.72 4.00 4.33
05:00 Fagiano Okayama 0:1 Yokohama FC 3.25 3.40 2.05
05:00 FC Gifu 1:2 Ventforet Kofu 7.00 4.00 1.40
05:00 Kyoto Sanga 0:0 JEF United Chiba 1.61 4.00 5.00
05:00 Machida Zelvia 0:3 Kashiwa Reysol 6.00 3.60 1.57
05:00 Omiya Ardija 0:1 Albirex Niigata 1.57 3.80 5.00
05:00 V-varen Nagasaki 0:1 Tochigi SC 2.20 3.30 3.00
06:00 Kagoshima United 0:0 Mito Hollyhock 3.40 3.30 2.00
06:00 Tokyo Verdy 0:0 Tokushima Vortis 4.50 4.00 1.61
A-League
06:00 Central Coast Mariners FC 1:1 Adelaide United 3.40 3.75 2.05
08:30 Western United 0:0 Newcastle Jets FC 2.05 3.80 3.40
Liga II
09:00 CSM Reşiţa 0:0 Ripensia Timisoara 2.37 3.25 2.60
09:00 ACS Sirineasa 0:0 Csikszereda 1.95 3.40 3.50
09:00 SCM Gloria Buzău 0:0 Dunarea Calarasi 2.10 3.30 3.20
09:00 Čist́ 0:0 DYuSSh-3 Pinsk
3. liga - CFL
09:00 Příbram II 0:0 Sokol Hostouň 1.40 4.33 6.00
09:15 Štěchovice 0:0 Jiskra Domažlice
09:15 Písek 0:0 Admira Praha 1.53 4.33 4.33
09:15 Motorlet Praha 0:0 Benešov 1.40 4.75 5.25
3. liga - MSFL
09:15 Frýdek-Místek 0:0 Velké Meziříčí 1.40 5.00 5.00
09:15 Slovácko II 0:0 Dolní Benešov 1.33 5.25 6.00
09:15 Uničov 0:0 Vyškov 1.62 4.00 4.00
09:15 Viktoria Otrokovice 0:0 Slovan Rosice
4. liga - Divizie A
09:15 Petřín Plzeň 0:0 České Budějovice II
4. liga - Divizie B
09:15 Štětí 0:0 Kladno
09:15 Neratovice-Byškovice 0:0 Arsenal Česká Lípa
09:15 Olympie Březová 0:0 Dobříš
09:15 Aritma Praha 0:0 Brandýs nad Labem
4. liga - Divizie C
09:15 Sparta Kutná Hora 0:0 Ostrá
09:30 Jindřichův Hradec 0:0 Rokycany
10:00 Rapid 0:0 Pandurii TG JIU 1.12 8.00 11.00
10:00 Viktoriya Maryina Horka 0:0 Kletsk
10:00 Osipovichy 0:0 Gorki
10:00 Oshmyany 0:0 Belshina II
2. SNL
10:30 Dob 0:0 Krka 2.10 3.60 2.80
TFF 2. Lig
10:30 Sancaktepe Belediyespor 0:0 Pendikspor 1.91 3.75 3.10
10:30 Hacettepe 0:0 Anadolu Selçukspor 2.10 3.40 2.88
10:30 Tuzlaspor 0:0 Ankara Demirspor 2.05 3.50 2.90
1. Division
11:00 Orsha 0:0 Naftan
11:00 Belshina 0:0 Lida
11:00 Sputnik 0:0 NFK Minsk
11:00 Volna 0:0 Ruh Brest
11:00 Slonim 0:0 Lokomotiv Gomel
11:00 Khimik Svetlogorsk 0:0 Baranovichi
Persha Liga
11:00 Kremin' 0:0 Cherkashchyna-Akademiya
11:00 Smorgon 0:0 Granit
Azadegan League
11:00 Arman Gohar 0:0 Aluminium Arak 2.75 2.75 2.60
11:00 Malavan 0:0 Niroye Zamini 3.25 2.80 2.20
11:00 Ivatsevichi 0:0 Energosbyt-BSATU
Druha Liga - Group A
11:00 Veres Rivne 0:0 Polessya
Serie A Women
11:30 Inter Milano W 0:0 Orobica W
I Liga
11:40 Podbeskidzie 0:0 Zaglebie Sosnowiec 1.72 3.60 4.20
12:00 Balkany Zorya 0:0 Ahrobiznes Volochysk 2.50 3.20 2.50
12:00 Mykolaiv 0:0 Avanhard 2.40 3.20 2.60
Segunda Division
12:00 Fuenlabrada 0:0 Huesca 2.75 3.00 2.70
12:00 FC Politehnica Timisoara 0:0 Sportul Snagov 1.72 2.87 5.50
Primera Division Women
12:00 Espanyol W 0:0 Granad. Tenerife W
12:00 Neman-Agro 0:0 SMI Autotrans
Third League - Northeast
12:00 Topoli 0:0 Svetkavitsa Targovishte
12:00 Dobrudzha 0:0 Kaliakra 1923
Third League - Southwest
12:00 Vihren 0:0 Perun Kresna
12:00 Bansko 0:0 Pirin Razlog
12:00 Marek 0:0 Sportist Svoge
12:00 Rilski Sportist 0:0 Nadezhda Dobroslavtsi
12:00 Botev Ihtiman 0:0 Balkan Botevgrad
12:00 Slivnishki geroy 0:0 Belasitsa
12:00 FK Minyor Pernik 0:0 Septemvri Simitli
12:00 Kyustendil 0:0 Oborishte
II Liga - East
12:00 Lech Poznań II 0:0 Olimpia Elbląg 1.30 5.25 6.50
12:00 Stargard Szczeciński 0:0 Górnik Polkowice 2.15 3.25 2.90
12:00 Resovia Rzeszów 0:0 Stal Stalowa Wola 1.50 3.80 5.50
12:00 Podillya Khmelnytskyi 0:0 Kalush
12:00 0:0 Bukovyna
12:00 Nyva Vinnytsya 0:0 Dinaz Vyshhorod
12:00 Uzhhorod 0:0 Nyva Ternopil
Druha Liga - Group B
12:00 Nikopol 0:0 Krystal
FNL
12:30 Líšeň 0:0 Chrudim 1.83 3.30 3.80
12:30 Radomlje 0:0 Rogaška 1.22 5.50 9.00
12:30 Krško 0:0 Fužinar 2.40 3.40 2.50
12:30 Bilje 0:0 Dekani 1.62 4.00 4.00
12:30 NŠ Drava 0:0 Brda Dobrovo 1.73 3.50 4.00
12:30 Dravograd 0:0 Nafta
HKFA 1st Division
12:30 Hong Kong 0:0 North District
1st League - FBiH
12:30 Metalleghe-BSI Jajce 0:0 Čapljina
12:30 Bratstvo Gračanica 0:0 Slaven Živinice
12:30 Olimpik Sarajevo 0:0 Radnik Hadžići
12:30 Zvijezda Gradačac 0:0 Goražde
12:30 Budućnost Banovići 0:0 Igman Konjic
12:30 Jedinstvo Bihać 0:0 Rudar Kakanj
Third League - Southeast
12:30 Gigant Saedinenie 0:0 Haskovo 1957
12:30 Yambol 1915 0:0 Sozopol
12:30 Zagorets 0:0 Borislav 2009
12:30 Atletik Kuklen 0:0 Maritsa Plovdiv
12:30 Dimitrovgrad 0:0 Rodopa Smolyan
12:30 Nesebar 0:0 Minyor Radnevo
12:30 Svilengrad 0:0 Chernomorets 1919 Burgas
12:30 Karnobat 0:0 Sokol Markovo
12:30 Don Bosco 0:0 Groupe Bazano
12:30 Crikvenica 0:0 Krk
12:30 Vinodol 0:0 Pazinka
12:30 Jadran Poreč 0:0 Novigrad
12:30 Uljanik 0:0 Opatija
12:30 Nehaj 0:0 Grobničan Čavle
12:30 Rudar Labin 0:0 Rovinj
12:30 Zagora 0:0 Kamen Ivanbegovina
12:30 Vodice 0:0 NK Zadar
12:30 Junak 0:0 Uskok Klis
12:30 Neretva Metković 0:0 Jadran LP
12:30 RNK Split 0:0 Hrvace
12:30 GOŠK Dubrovnik 0:0 Zmaj Blato
12:30 Primorac Biograd 0:0 Sloga Mravince
12:30 Tehničar 1974 0:0 Podravina Ludbreg
12:30 Virovitica 0:0 Podravac Virje
12:30 Papuk 0:0 Bjelovar
12:30 Rudar Mursko Središće 0:0 Polet
12:30 Mladost Ždralovi 0:0 Varteks Varaždin
12:30 Graničar Đurđevac 0:0 Križevci
12:30 Zrinski Jurjevac 0:0 Graničar Županja
12:30 Vihor 0:0 Belišće
12:30 Marsonia 0:0 Vuteks-Sloga
12:30 Slavija Pleternica 0:0 Sloga Nova Gradiška
12:30 Vukovar 0:0 NAŠK Našice
12:30 Táborsko 0:0 Králův Dvůr
12:30 Hlučín 0:0 Sigma Olomouc II
12:30 Vrchovina 0:0 Blansko
12:30 Uherský Brod 0:0 Baník Ostrava II
12:30 Znojmo 0:0 Zlín II
12:30 Odra Petřkovice 0:0 Hanácká
12:30 Otava Katovice 0:0 Klatovy
12:30 Doubravka 0:0 Spartak Soběslav
12:30 Sokol Čížová 0:0 Mariánské Lázně
12:30 Přeštice 0:0 Slavoj Mýto
12:30 Tatran Sedlčany 0:0 Český lev - Union Beroun
12:30 Ostrov 0:0 Chomutov
12:30 Slaný 0:0 Baník Souš
12:30 Louny 0:0 Tatran Rakovník
12:30 Horky nad Jizerou 0:0 Benátky nad Jizerou
12:30 Letohrad 0:0 Hlinsko
12:30 Vysoké Mýto 0:0 Náchod
12:30 Poříčany 0:0 Kolín
12:30 Trutnov 0:0 Sokol Libiš
12:40 Al Taawon 0:0 Masfut
12:40 Masafi 0:0 Dibba Al-Fujairah
12:40 Al Bataeh 0:0 Dibba Al Hisn
13:00 Prykarpattia 0:0 Volyn
13:00 Inhulets' 0:0 Metalurh Zaporizhya
13:00 Institute 0:0 Linfield
13:00 Niki Volos 0:0 Olympiakos Volos
13:00 Madagascar 0:0 Ethiopia
13:00 Stripfing 0:0 Draßburg
13:00 Wienerberg 0:0 Austria XIII
13:00 Post 0:0 Slovan HAC
13:00 Elektra 0:0 Fach-Donaufeld
13:00 ASV 13 0:0 Stadlau
13:00 Alians Lypova Dolyna 0:0 Mykolaiv II
13:00 Nœux-les-Mines 0:0 Bastia-Borgo
13:00 Auch 0:0 Rodez
13:00 Saint-Flour 0:0 Ajaccio
13:00 Fabrègues 0:0 Agde
13:00 Belfort 0:0 Gazelec FC Ajaccio
13:00 Gennevilliers 0:0 Le Mans
13:00 Charitoise 0:0 Auxerre
13:30 Soyaux W 0:0 Stade de Reims W
13:30 Marseille W 0:0 Montpellier W
13:30 Metz W 0:0 Bordeaux W
13:30 FC Fleury 91 W 0:0 Dijon W
13:30 Verona W 0:0 Empoli W
13:30 Bari Pink W 0:0 Fiorentina W
13:30 Sassuolo W 0:0 Tavagnacco W
13:30 Hoek 0:0 Sparta Nijkerk
13:30 Dovo 0:0 Excelsior '31
13:30 DVS 33 Ermelo 0:0 Barendrecht
13:30 Ajax Amateurs 0:0 VVOG
13:30 FC Lisse 0:0 SteDoCo
13:30 Bergerac 0:0 Clermont Foot
14:00 Cyprus 0:0 Scotland
14:00 Stomil Olsztyn 0:0 Bełchatów
14:00 Koper 0:0 Gorica
14:00 Obolon'-Brovar 0:0 Hirnyk-Sport
14:00 PSNI 0:0 Queen's University
14:00 Dundela 0:0 Ballinamallard United
14:00 Loughgall 0:0 Knockbreda
14:00 Cwmbran Celtic 0:0 Taffs Well
14:00 Al-Dhafra 0:0 Al Ain
14:00 Hatta SC 0:0 Sharjah FC
14:00 Fenix 0:0 Progreso
14:00 Hilal El-Fasher 0:0 Al Fallah
14:00 Al-Ahly Merowe 0:0 Al Hilal Kadougli
14:00 Wiener Viktoria 0:0 Traiskirchen
14:00 Eltendorf 0:0 Güssing
14:00 Siegendorf 0:0 Deutschkreutz
14:00 Klingenbach 0:0 Horitschon
14:00 Guernsey 0:0 Sevenoaks Town
14:00 ONS Sneek 0:0 HSV ODIN 59
14:00 Almere City II 0:0 Harkemase Boys
14:00 Ardziv 0:0 Le Puy Foot
14:00 Epinal 0:0 Sochaux
14:00 Chateauroux 0:0 Niort
14:30 Cardiff MET 0:0 Carmarthen Town
14:30 Cefn Druids AFC 0:0 Barry Town
14:30 Bangor City 0:0 Gresford Athletic
14:30 Buckley Town 0:0 Colwyn Bay
14:30 Flint Town United 0:0 Corwen
14:30 Llandudno 0:0 Penrhyncoch
14:30 Llangefni Town 0:0 Guilsfield
14:30 Llanrhaeadr 0:0 Ruthin Town
14:30 Porthmadog 0:0 Rhyl
14:30 Prestatyn Town 0:0 Llanfair United
14:30 Haverfordwest County AFC 0:0 Llantwit Major
14:30 Afan Lido 0:0 Cwmamman United FC
14:30 Cambrian & Clydach 0:0 Swansea University
14:30 STM Sports 0:0 Ammanford AFC
14:30 Lubumbashi Sport 0:0 Vita Club
15:00 Chojniczanka Chojnice 0:0 Wigry Suwałki
15:00 Dundee Utd 0:0 Queen of the South
15:00 Morton 0:0 Arbroath
15:00 Blackpool 0:0 AFC Wimbledon
15:00 Bolton 0:0 Milton Keynes Dons
15:00 Bristol Rovers 0:0 Sunderland
15:00 Burton Albion 0:0 Southend
15:00 Bury 0:0 Peterborough
15:00 Coventry 0:0 Rochdale
15:00 Doncaster 0:0 Shrewsbury
15:00 Gillingham 0:0 Lincoln
15:00 Oxford United 0:0 Ipswich
15:00 Portsmouth 0:0 Fleetwood Town
15:00 Rotherham 0:0 Accrington ST
15:00 Colchester 0:0 Bradford
15:00 Crawley Town 0:0 Morecambe
15:00 Exeter City 0:0 Cheltenham
15:00 Forest Green 0:0 Plymouth
15:00 Grimsby 0:0 Newport County
15:00 Leyton Orient 0:0 Scunthorpe
15:00 Macclesfield 0:0 Mansfield Town
15:00 Northampton 0:0 Crewe
15:00 Port Vale 0:0 Carlisle
15:00 Salford City 0:0 Swindon Town
15:00 Stevenage 0:0 Oldham
15:00 Walsall 0:0 Cambridge United
15:00 Chornomorets 0:0 Minai
15:00 Barnet 0:0 Stockport County
15:00 Boreham Wood 0:0 Maidenhead
15:00 Bromley 0:0 Harrogate Town
15:00 Chesterfield 0:0 Chorley
15:00 Dagenham & Redbridge 0:0 Aldershot Town
15:00 Eastleigh 0:0 Wrexham
15:00 Ebbsfleet United 0:0 Hartlepool
15:00 Notts County 0:0 Barrow
15:00 Solihull Moors 0:0 AFC Fylde
15:00 Torquay 0:0 Sutton Utd
15:00 Woking 0:0 FC Halifax Town
15:00 Varzim 0:0 Farense
15:00 Extremadura 0:0 Deportivo La Coruna
15:00 Ards 0:0 Dergview
15:00 Cliftonville FC 0:0 Ballymena United
15:00 Dungannon Swifts 0:0 Larne
15:00 Warrenpoint Town 0:0 Coleraine FC
15:00 Casa Pia 0:0 Chaves
15:00 Inverness CT 0:0 Clyde
15:00 Stenhousemuir 0:0 Partick
15:00 Dumbarton 0:0 Falkirk
15:00 Peterhead 0:0 Montrose
15:00 Stranraer 0:0 Airdrie United
15:00 Cove Rangers 0:0 Brechin
15:00 Cowdenbeath 0:0 Queen's Park
15:00 Edinburgh City 0:0 Albion Rovers
15:00 Stirling Albion 0:0 Annan Athletic
15:00 Paradou AC 0:0 USM Bel Abbes
15:00 CR Belouizdad 0:0 ASO Chlef
15:00 Rangers U21 0:0 Wrexham
15:00 Kohfidisch 0:0 Bad Sauerbrunn
15:00 Leithaprodersdorf 0:0 Oberwart / Rotenturm
15:00 Pinkafeld 0:0 Markt Allhau
15:00 Donau 0:0 Mannswörth
15:00 Gerasdorf Stammersdorf 0:0 First Vienna
15:00 AFC Telford United 0:0 Spennymoor Town
15:00 Alfreton Town 0:0 Gloucester City
15:00 Altrincham 0:0 Hereford
15:00 Brackley Town 0:0 Darlington
15:00 Bradford (Park Avenue) 0:0 Leamington
15:00 Curzon Ashton 0:0 York
15:00 Farsley Celtic 0:0 Boston United
15:00 Gateshead 0:0 Chester
15:00 Guiseley AFC 0:0 Kidderminster Harriers
15:00 Kettering Town 0:0 Blyth Spartans
15:00 Southport 0:0 King's Lynn Town
15:00 Chelmsford City 0:0 Oxford City
15:00 Chippenham Town 0:0 Slough Town
15:00 Concord Rangers 0:0 Dorking Wanderers
15:00 Dartford 0:0 Maidstone Utd
15:00 Dulwich Hamlet 0:0 Billericay Town
15:00 Hampton & Richmond 0:0 Wealdstone
15:00 Havant & Wville 0:0 Bath City
15:00 Hemel Hempstead Town 0:0 Weymouth
15:00 Hungerford Town 0:0 Eastbourne Borough
15:00 Tonbridge Angels 0:0 St Albans City
15:00 Welling United 0:0 Braintree
15:00 AFC Sudbury 0:0 Witham Town
15:00 Aveley 0:0 Soham Town Rangers
15:00 Cambridge City 0:0 Heybridge Swifts
15:00 Dereham Town 0:0 Brentwood Town
15:00 Felixstowe & Walton Utd 0:0 Grays Athletic
15:00 Great Wakering Rovers 0:0 Canvey Island
15:00 Hullbridge Sports 0:0 Bury Town
15:00 Maldon & Tiptree 0:0 Histon
15:00 Romford 0:0 Coggeshall Town
15:00 Tilbury 0:0 Basildon United
15:00 Ashford Town (Middlesex) 0:0 Northwood
15:00 Chertsey Town 0:0 Westfield (Surrey)
15:00 Chipstead 0:0 Marlow
15:00 Harlow Town 0:0 Bracknell Town
15:00 South Park 0:0 Barking
15:00 Staines Town 0:0 Chalfont St Peter
15:00 Tooting & Mitcham United 0:0 Hanwell Town
15:00 Uxbridge 0:0 Bedfont Sports
15:00 Waltham Abbey 0:0 FC Romania
15:00 Ware 0:0 Hertford Town
15:00 Brighouse Town 0:0 Trafford
15:00 Clitheroe 0:0 Tadcaster Albion
15:00 Dunston UTS 0:0 City of Liverpool
15:00 Marske United 0:0 Kendal Town
15:00 Mossley 0:0 Colne
15:00 Ossett United 0:0 Droylsden
15:00 Pickering Town 0:0 Widnes
15:00 Pontefract Collieries 0:0 Prescot Cables
15:00 Ramsbottom United 0:0 Runcorn Linnets
15:00 Workington 0:0 Marine
15:00 Belper Town 0:0 Lincoln United
15:00 Cleethorpes Town 0:0 Carlton Town
15:00 Glossop North End 0:0 Chasetown
15:00 Ilkeston Town 0:0 Stocksbridge Park Steels
15:00 Kidsgrove Athletic 0:0 Wisbech Town
15:00 Leek Town 0:0 Loughborough Dynamo
15:00 Market Drayton Town 0:0 Stamford
15:00 Spalding United 0:0 Sheffield
15:00 Sutton Coldfield Town 0:0 Frickley Athletic
15:00 Worksop Town 0:0 Newcastle Town
15:00 AFC Totton 0:0 Cinderford Town
15:00 Bideford 0:0 Melksham Town
15:00 Bristol Manor Farm 0:0 Evesham United
15:00 Frome Town 0:0 Paulton Rovers
15:00 Highworth Town 0:0 Moneyfields
15:00 Larkhall Athletic 0:0 Cirencester Town
15:00 Sholing 0:0 Barnstaple Town
15:00 Thatcham Town 0:0 Mangotsfield United
15:00 Willand Rovers 0:0 Basingstoke Town
15:00 Winchester City 0:0 Slimbridge
15:00 Chichester City 0:0 Sittingbourne
15:00 Cray Valley PM 0:0 Hythe Town
15:00 Faversham Town 0:0 Three Bridges
15:00 Hastings United 0:0 Phoenix Sports
15:00 Haywards Heath Town 0:0 Ramsgate
15:00 Herne Bay 0:0 Ashford United
15:00 VCD Athletic 0:0 Burgess Hill Town
15:00 Whitehawk 0:0 Whitstable Town
15:00 Whyteleafe 0:0 East Grinstead Town
15:00 Bognor Regis Town 0:0 Merstham
15:00 Bowers & Pitsea 0:0 Margate
15:00 Brightlingsea Regent 0:0 Cray Wanderers
15:00 Cheshunt 0:0 Carshalton Athletic
15:00 East Thurrock United 0:0 Leatherhead
15:00 Enfield Town 0:0 Folkestone Invicta
15:00 Haringey Borough 0:0 Bishop's Stortford
15:00 AFC Hornchurch 0:0 Corinthian-Casuals
15:00 Kingstonian 0:0 Lewes
15:00 Potters Bar Town 0:0 Horsham
15:00 Wingate & Finchley 0:0 Worthing
15:00 Ashton United 0:0 Warrington Town
15:00 Atherton Collieries 0:0 Buxton
15:00 Basford United 0:0 Whitby Town
15:00 Gainsborough Trinity 0:0 Morpeth Town
15:00 Hyde United 0:0 Bamber Bridge
15:00 Matlock Town 0:0 Stalybridge Celtic
15:00 Nantwich Town 0:0 Grantham Town
15:00 Scarborough Athletic 0:0 Lancaster City
15:00 Stafford Rangers 0:0 South Shields
15:00 Witton Albion 0:0 United of Manchester
15:00 Mickleover Sports 0:0 Radcliffe
15:00 Beaconsfield Town 0:0 Yate Town
15:00 Dorchester Town 0:0 Walton Casuals
15:00 Farnborough 0:0 Harrow Borough
15:00 Hayes & Yeading United 0:0 Salisbury
15:00 Poole Town 0:0 Merthyr Town
15:00 Swindon Supermarine 0:0 Hendon
15:00 Taunton Town 0:0 Blackfield & Langley
15:00 Tiverton Town 0:0 Metropolitan Police
15:00 Truro City 0:0 Hartley Wintney
15:00 Weston-super-Mare 0:0 Chesham United
15:00 Wimborne Town 0:0 Gosport Borough
15:00 Bytovia Bytów 0:0 Elana Toruń
15:00 Vénus 0:0 Besançon
15:00 Jura Sud Foot 0:0 Saint-Pierroise
15:30 Theix 0:0 RED Star FC 93
16:00 Tychy 71 0:0 Radomiak Radom
16:00 Sandecja Nowy Sącz 0:0 Nieciecza
16:00 Leobendorf 0:0 Neusiedl
16:00 Ritzing 0:0 Oberpetersdorf
16:00 Hvězda Cheb 0:0 Hořovicko
16:00 Górnik Łęczna 0:0 Garbarnia Kraków
16:00 Vauban Strasbourg 0:0 Hienghène Sport
16:00 Lens 0:0 Boulogne
16:00 Fréjus St-Raphaël 0:0 Grenoble
16:00 Sarre Union 0:0 Creteil
16:00 Amnéville 0:0 Paris FC
16:00 Tours 0:0 Chauray
16:30 Lyon W 0:0 Paris Saint Germain W
16:30 Al-Wasl FC 0:0 Baniyas SC
16:30 Lorient 0:0 Guingamp
17:00 Azerbaijan 0:0 Wales
17:00 Slovenia 0:0 Latvia
17:00 San Marino 0:0 Kazakhstan
17:00 Russia 0:0 Belgium
17:00 JSM Skikda 0:0 MC Oran
17:00 Team Wiener Linien 0:0 SC Wiener Neustadt
17:00 Vvsb 0:0 GOES
17:00 Gonfreville 0:0 Le Touquet
17:00 Cambrai 0:0 Quevilly
17:00 Trélissac 0:0 Stade Montois
17:00 Alberes Argelès 0:0 PAU
17:00 Grasse 0:0 Marseille Endoume
17:00 Montceau 0:0 Geispolsheim
17:00 Lons 0:0 Annecy
17:00 Chilly 0:0 Hauts Lyonnais
17:00 Sainte Geneviève 0:0 Entente S St Gratien
17:00 Moulins-Yzeure Foot 03 0:0 St-Pryvé St-Hilaire
17:00 Dinan Léhon 0:0 Stade Pontivy
17:00 Châteaubriant 0:0 TA Rennes
17:00 Betton 0:0 Concarneau
17:00 Montagnarde 0:0 Stade Briochin
17:00 Granville 0:0 AG Caennaise
17:00 La Flèche RC 0:0 Linas-Montlhery
17:00 Ancienne Château-Gontier 0:0 C' Chartres
17:00 Mûrs-Erigné 0:0 Caen
17:00 Montlouis 0:0 Vire
17:00 Challans 0:0 Le Poiré sur Vie
17:00 La Baule-Le Pouliguen 0:0 Angoulême
17:15 Penafiel 0:0 Feirense
17:20 Yeovil Town 0:0 Dover
17:30 Elche 0:0 Almeria
17:30 Numancia 0:0 Rayo Vallecano
17:30 Arges Pitesti 0:0 Petrolul Ploiesti
17:30 Levante W 0:0 Sporting Huelva W
17:30 Italy U21 0:0 Iceland U21
18:00 Blankenberge 0:0 Wevelgem City
18:00 Marssac SRDT 0:0 Saint-Médard-en-Jalles
18:00 Olympique d'Alès 0:0 Lattes
18:00 Villemomble Sports 0:0 Orleans
18:00 Bourges Foot 0:0 Sablé
18:00 Sireuil 0:0 Les Herbiers
18:00 Verton 0:0 Le Portel
18:30 Voorwaarts Zwevezele 0:0 Merelbeke
18:30 Hades 0:0 Spouwen-Mopertingen
18:30 Ninove 0:0 Jong Lede
18:30 Zwarte Leeuw 0:0 Witgoor Sport
18:30 Turnhout 0:0 Sint-Lenaarts
18:30 Houtvenne 0:0 Beringen
18:30 Helson Helchteren 0:0 Wellen
18:30 Nijlen 0:0 Wezel
18:30 Diest 0:0 Melsbroek
18:30 Meeuwen 0:0 Eendracht Maasmechelen
18:30 MD Halen 0:0 Herk
18:30 Leopoldsburg 0:0 Achel
18:30 Groen Star Beek 0:0 Park Houthalen
18:30 Weerstand Koersel 0:0 Zonhoven United
18:30 Berlare 0:0 Dendermonde
18:30 Haasdonk 0:0 Eendracht Aalter
19:00 Cerro Largo 0:0 Racing Montevideo
19:00 Boston River 0:0 Wanderers
19:00 Danubio 0:0 Liverpool Montevideo
19:00 Plaza Colonia 0:0 Juventud
19:00 Cerro 0:0 Rampla Juniors
19:00 CA River Plate 0:0 Defensor Sporting
19:00 Ivory Coast 0:0 Niger
19:00 RAAL La Louvière 0:0 Waremme
19:00 Onhaye 0:0 Solières Sport
19:00 Union Namur 0:0 Couvin-Mariembourg
19:00 KRC Gent 0:0 Oudenaarde
19:00 Sint-Niklaas 0:0 Toekomst Menen
19:00 Ronse 0:0 Knokke
19:00 VW Hamme 0:0 Temse
19:00 Svelta Melsele 0:0 Torhout
19:00 Tempo Overijse 0:0 Eppegem
19:00 Betekom 0:0 Esperanza Pelt
19:00 Lyra-Lierse Berlaar 0:0 Linden
19:00 Lille 0:0 Antonia
19:00 K. Kontich 0:0 De Kempen
19:00 Racing Mechelen 0:0 's Gravenwezel-Schilde
19:00 Alken 0:0 Herkol
19:00 Saint-Hubert 0:0 Libramont
19:00 Sartoise 0:0 Ethe Belmont
19:00 De Neffe 0:0 Biesme
19:00 Beauvais 0:0 Chambly Thelle FC
19:30 Coritiba 0:0 Oeste
19:30 CRB 0:0 Ponte Preta
19:30 Guarani Campinas 0:0 Operario-PR
19:30 Lokeren 0:0 Lommel United
19:30 UE Santa Coloma II 0:0 Extremenya
19:45 Northern Ireland 0:0 Netherlands
19:45 Germany 0:0 Belarus
19:45 Croatia 0:0 Slovakia
19:45 Israel 0:0 Poland
19:45 Austria 0:0 FYR Macedonia
19:45 Feralpisalo 0:0 Padova
19:45 Monopoli 0:0 Bisceglie
19:45 Pergolettese 0:0 Albinoleffe
20:00 Santos 0:0 Sao Paulo
20:00 Zaragoza 0:0 Albacete
20:00 All Boys 0:0 Villa Dalmine
20:00 Quilmes 0:0 Deportivo Riestra
20:00 Fortaleza FC 0:0 Chico
20:00 Los Andes 0:0 Colegiales
20:00 Flandria 0:0 JJ Urquiza
20:00 Tristan Suarez 0:0 Villa San Carlos
20:00 Fénix 0:0 Defensores Unidos
20:00 Deportivo Español 0:0 Midland
20:00 Ituzaingó 0:0 Berazategui
20:00 Juventud Unida 0:0 Central Ballester
20:00 Puerto Nuevo 0:0 Argentino Rosario
20:00 Deportivo Madryn 0:0 Sol de Mayo
20:10 Defensores De Belgrano 0:0 Chacarita Juniors
20:30 Duros del Balon 3:0 Clan Juvenil
20:30 Gualaceo SC 0:0 LDU Loja
20:30 LDU Portoviejo 0:0 Orense SC
20:30 Puerto Quito 0:0 Santa Rita
20:30 UT Cotopaxi 0:0 Manta FC
20:30 Alianza Lima 0:0 Sport Huancayo
21:00 Agropecuario 0:0 Estudiantes de Rio Cuarto
21:00 Nublense 0:0 Barnechea
22:00 Fluminense 0:0 Atletico-MG
22:00 Londrina 0:0 Botafogo SP
22:10 Atletico DE Rafaela 0:0 Sarmiento Junin
22:45 Academia Cantolao 0:0 Carlos A. Mannucci
23:00 Atlético Chiriquí 0:0 Alianza FC
23:00 Tauro FC 0:0 CD Arabe Unido
23:00 San Francisco FC 0:0 Deportivo Universitario
23:00 Costa del Este 0:0 Plaza Amador
23:00 Sporting San Miguelito 0:0 Independiente de La Chorrera
23:00 América des Cayes 0:0 Capoise
23:00 Cavaly 0:0 Ouanaminthe
23:00 FICA 0:0 Arcahaie
23:00 Racing Club Haitien 0:0 Racing des Gônaïves
23:00 Tempête 0:0 Violette AC
23:00 Triomphe Liancourt 0:0 Baltimore
23:00 Real du Cap 0:0 Don Bosco
23:00 Cosmopolites 0:0 Mirebalais
23:00 Atlante FC 0:0 Mineros de Zacatecas